Monika Siedlak-Pęczek

Magister psychologii, psychoterapeutka certyfikowana przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Ukończyła Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Pracuje pod stałą superwizją.

U nas konsultuje rodziców zaniepokojonych zachowaniem dzieci, czy ich problemami w funkcjonowaniu w relacjach w rodzinie, jak i poza domem. Jest przekonana, że jakość bliskich relacji ma istotny wpływ na funkcjonowanie dzieci i młodzieży, a trudności z jakimi borykają się dzieci należy rozpatrywać w kontekście całego systemu rodzinnego.

Prowadzi terapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci: z obniżonym nastrojem, depresją, lękami, nerwicą, zaburzeniami odżywiania… Pracuje z parami i rodzinami.

Prowadzi również warsztaty edukacyjne, rozwojowe oraz grupy terapeutyczne. Towarzyszy w takich sytuacjach życiowych jak zmiana, rozwiązywanie konfliktów, obciążenia, wsparcie w czasie choroby, rozstania…

Współpracując z Towarzystwem Pomocy Młodzieży w Warszawie prowadziła psychoterapię osób wchodzących w dorosłość oraz pacjentów zmagających się  z niepełnosprawnością.

Mama Jacka i Małgosi. Lubi sztukę, jazdę na rowerze, a najbardziej rozmowy z przyjaciółmi.